FAT, 4 st, porslin, Japan, Imari, 1900-tal.

Dekor i järnrött, blått och grönt med fåglar och bladverk. Diameter 21 - 40 cm.

Det större fatet med nagg. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK