Otto Koroknyai

(Unkari, 1856-1898)
Otto Koroknyai
(Unkari, 1856-1898)

OTTO KOROKNYAI, olja på duk. Signerad a tergo. 1800-talets andra hälft.

Porträtt av kvinna. 81x60.

Ytsmuts. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK