Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SKRIVBORDSSTOL, JOC möbler, 1996.

Hög rygg, klädsel i svart skinn, snurrbar, justerbar höjd.

Slitage. Krackelyr i klädsel på armlän.

Lähtöhinta
3 000 SEK