SERVISDELAR, 63 delar, porslin. "Sierra", Rörstrand.

Bruna kantlinjer. 9 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 9 förrättstallrikar, 14 assietter, 7 kaffekoppar med fat, 2 kannor, 4 div skålar.

Bruksslitage med smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK