Francois Xavier Bricard

(Ranska, 1881-1935)
Francois Xavier Bricard
(Ranska, 1881-1935)

FRANCOIS XAVIER, BRICARD, oja på duk, signerad.

Piprökande pojke. 82 x 50 cm.

Sedvanligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK