STOLAR, 4 st, "Lilla Åland", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Vitmålade, spjälad rygg.

Bruksslitage, stötmärken, färgbortfall, senare bemålning.

Lähtöhinta
2 000 SEK