HURTSSKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft.

Idegran. Skinnklädd skiva. Beslag av mässing. Tre lådor i sarg och tre lådor i vardera hurts. Längd 122. Bredd 60. Höjd 80 cm.

Repor och märken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK