SIDEBORD, 1960-tal.

SIDEBORD, 1960-tal.

Teak. 2 dörrar med bakomliggande hyllplan. Nedfällbar lucka med bakomliggande bardel. 4 lådor. Bredd 145. Djup 43. Höjd 107 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Några fläckar. Ett nyckelbeslag saknas. En dörr med defekt lås. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK