SATSBORD, 1950/60-tal.

SATSBORD, 1950/60-tal.

Teakfaner. Rak form. Längd ca 38-55, bredd ca 28-35, höjd ca 43-47 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK