DAMSKRIVBORD, sent 1800-tal.

DAMSKRIVBORD, sent 1800-tal.

Målat. En låda i sarg. Beslag av mässing. Uppsats med tre hyllor. Bredd 96. Djup 60. Höjd 114 cm.

Repor och märken. Senare målning. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK