Uno Troili

(Ruotsi, 1815-1875)
Uno Troili
(Ruotsi, 1815-1875)

UNO TROILI, olja på duk, osignerad.

Kvinnoporträtt. Oval. 58 x 47 cm.

Några repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK