VÄSKA, Coach, New York, 2000-tal.

Monogramcanvas med detaljer i bl a sandfärgat läder och vitmetall. Etikettmärkt invändigt "COACH No FO6J-10264". Höjd exklusive handtag 26, bredd 30 cm.

Ställvis hårdare bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK