Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

RING samt ÖRHÄNGEN, ett par, sterlingsilver, bla Elsa Peretti för Tiffany & Co, 2000-tal. Total vikt ca 22 gram.

Örhängen i form av hjärta, Elsa Peretti för Tiffany & Co, längd ca 4 cm. Ring, Tiffany & Co, st 19,25/60.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK