SPEGEL med SPEGELLAMPETTER, ett par, tenn, 1920/30-tal.

Med genombruten dekor. Lampetter med Adam och Eva motiv. Segeln 51,5 x 32,5 cm. Lampetterna höjd 27,5 cm.

Slitage. Glas med ytskador.

Lähtöhinta
1 800 SEK