HYLLSYSTEM, 3 delar. "Tolstoy".

Körsbär. Bokhylla med vitrin upptill samt nedtill, L 89, b 28, h 200, hörnhylla, b 27, h 200, samt bokhylla med låda centralt placerad i sargen.L 90, b 28, h 200.

Smärre slitage, enstaka rispor samt repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK