SABEL, m 1893, för manskap vid kavelleri.

Mässingsgrepp. Vidhängande portepé. Stålklinga Svalling Eskilstuna. Stålbalja Längd 114.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK