BORDSLAMPOR, 1 par, Gemi, 1960-/70-tal.

Kopparfärgad plåt. Svärtad dekor. Mässing. Vridbar skärm. Höjd ca 32 cm.

Snarlika i nyans. Slitage. Smärre repor. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK