SILVERFÖREMÅL, 9 delar, 1800-/1900-tal. Total vikt ca 263 gram.

Strösked, 1852. Såsslev, 1890. Sockertång. Miniatyrbägare. Borste, Möllenborg, 1842. Bordssked. Kaktång. Askfat samt syltsked. Ströskedens längd 17 cm.

Bruksslitage. Repor. Några monogram.

Lähtöhinta
2 000 SEK