408443

ARMLÄNK samt BROSCH, 14k guld med odlad pärla samt lapis lazuli, 1900-talets andra hälft. Total vikt 13 g.

Brosch, längd ca 5 cm. Armlänk, längd ca 6 cm.

Bruksslitage samt armlänk med skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK