Mulberry

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1971)
Mulberry

SOFFA, "Millfield", Mulberry, 2000-tal.

Tvåsitssoffa. Howardliknande modell. Brun klädsel, enligt uppgift nyligen omklädd i engelsk sammet. Lösa sittdynor. Träben med hjultrissor. L ca 180.

Obetydligt slitage. Har enl uppg varit märkt invändigt innan omklädnad.

Lähtöhinta
12 000 SEK