VÄGGAPPLIQUER, 1 par, Frankrike, sent 1800-tal.

Bronserad metall. Detaljer av porslin med målad dekor av sommarblommor. För 2 ljus. Höjd 31 cm.

Smärre slitage. 1 ljusmanschett med nagg på nedsidan.

Lähtöhinta
4 000 SEK