SLAGBORD, 1700-tal.

SLAGBORD, 1700-tal.

Gråmålat. Två slag med två grindar vardera. Längd: 160 (34 x 66 x 66) cm, Bredd: 134 cm, Höjd: 76 cm.

Slitage, repor, omarbetat.

Lähtöhinta
8 000 SEK