MICK ROCK, bok, "Killer Queen", numrerad, 1267/2500, signerad av Mick rock & Brian May, Genesis publications 2003.
Denna konstbok är förpackad i en beklädd svart låda med foliering i guld och silkscreen. 37x27.
Smärre slitage. Förpackning och omslag med små skador.