PARTI LJUSSTAKAR, 5 st, mässing, 1700-1800-tal.

En nattljusstake från Skultuna; ett par korta sen-empire ljusstakar; en barock ljusstake på kvadratiskfot samt en kontorsljusstake. Höjd 9-14.

Slitage, ojämnheter.

Lähtöhinta
2 000 SEK