PG FERNLUND, tillskriven, akvarell, under passpartout "Minne af Gustaf Fernlund till lilla Carin".

Porträtt av kvinna. Oval. 19 x 14 cm.

Obetydliga repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK