SLAGBORD, sannolikt "Maria Flap" Bruno Mathson, troligen 1930-/40-tal.

Björk och furu. Längd 25-280 Bredd 95 Höjd 74 cm.

Ställvis hårt slitage, repor, smärre fanérskador.

Lähtöhinta
6 000 SEK