KARMSTOLAR, ett par, samt BORD, Yrjö Kukkapuro för Avarte, Finland.

Svart och röd metallstomme. Stoppad sits samt ryggstöd i grön och mönstrad textil. Glasbord med underrede i svart och rött. Etikettmärkta. Bordets mått Längd 70 Bredd 70 Höjd 47 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK