ANNA MUNTHE-NORSTEDT. Olja på pannå. Signerad Anna Munthe-Norstedt samt med dedikation, daterad 11 Dec. 1905.
Blommor. 20,5 x 13,5 cm.
Obetydligt ytsmuts.
Smärre slitage längs över kant.
A:64,