SITTMÖBEL, 6 delar, tidigt 1900-tal.

Dekor av blommor mot blå botten. Omfattande 2 karmstolar, 2 stolar, soffa samt bord. Soffans längd 157 cm. Höjd 95 cm.

Bruksslitage. Målning med slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK