Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

TEVAGN, sent 1800-tal.

TEVAGN, sent 1800-tal.

Svartmålad. Infällda porslinsplattor i 2 etage. Fotavslutningar med hjultrissor av mässing. Längd 68. Bredd 46. Höjd 111 cm.

Repor. Slagmärken. Något färgbortfall. Skiva med sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK