SAMEKNIVAR, 2 st, renhorn samt björk, Ingvar Suonni samt troligen Anton Eriksson, signerad samt monogramsignerad.

Stiliserad samt snidad dekor. Längd 17,5 resp 23,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK