Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

VAS, silver, svenska stämplar EJ 1910. Vikt 560 g.

Invändigt delvis förgylld. Sockel med akantusdekor. Ciselerade detaljer. Höjd 27 cm.

Repor. Någon obetydlig buckla.

Lähtöhinta
2 500 SEK