VÄGGLAMPOR, 3 st, Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd, 1900-talets tredje kvartal.

Gulmetall, h 17 - 28.

Bruksslitage, mindre bucklor, skavmärken, ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK