VÄSKOR, 3 st. och PLÅNBOK, Louis Vuitton.

Monogram canvas med bruna skinndetaljer.
Plånbok l 16.
Väska med axelrem samt handtag, l 16.
Axelremsväska med reglerbar axelrem, l 27.
Väska, l 43 h 35.

Bruksslitage, ställvis hårt. Fläckar. Ställvis skinn med sprickor samt skador. Hål.

Lähtöhinta
3 000 SEK