VÄGGLAMPA, för utomhusbelysning, 1900-talets första hälft.

Metall. Emaljeradskärm. Glaskupa. L 55.

Slitage. Märken och repor. Anlupet, Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK