Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SIDEBOARD, "Arild", Nils Jonsson för Troeds industrier, Bjärnum, 1960/70-tal.

Jakaranda. Fyra lådor och skjutdörrar. L 190, b 43, h 77.

Smärre slitage. Ringmärke på skivan.

Lähtöhinta
6 000 SEK