William Henry Mander

(England, 1850-1922)
William Henry Mander
(England, 1850-1922)

WILLIAM HENRY MANDER, olja på duk, sign och dat -08.

"On the Llugwy, N Wales, 1908". 76 x 126.

Krakeleringar. Lagningar. Retuscher.

Lähtöhinta
10 000 SEK