INDUSTRILAMPA, "Triplex Lillpendel", Johan Petter Johansson, 1940/50-tal.

Lackerad metall, höj och sänkbart huvud. L ca 140.

Ej funktionstestad. Troligen senare dragen el. Slitage. Märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK