MATBORD, empirestil, 3 iläggsskivor. 1900-tal.

Mahognyfanér samt betsat trä. Mässingsdetaljer. L 160+64+64+64, b 128, h 77. En extra iläggsskiva medföljer.

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Fanérsprickor. Något ostadigt i förlängd form.

Lähtöhinta
4 000 SEK