Skål Göran Wärff Kosta, signerad (L 17,5). Vas Orrefors (H 19). Lockpokal med rutslipad dekor (H 33). Skål med blått underfång, Vicke Lindstrand, Kosta (H 16).
Skål och pokal med inskription. Vas med smärre nagg. Vicke Lindstrand skål med nagg.