Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

KUNGLIGT MINNESALBUM OCH 3 TIDSKRIFTER, England 1897 resp 1901 och 1902.

Minnesalbum " Her Majesty´s Glorious Jubilee, 1897", tidskrifterna "The Sphere", The Graphic", "The Illustrated London News", om Drottning Victorias död och begravning, Kung Edward VII:s kröning.

Slitage, riss, smärre skador, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 200 SEK