327805

FICKUR, 18k guld, 1800/1900-tal. Vikt (exkl chatelaine) 76,5g.

Herrur, ankargång, vit emaljurtavla med liten sekundvisare, innerboett i metall, bakboett med monogramgravyr i kartusch, diam 4,6. chatelaine, med stämpelsigill, double, medföljer, l 13,5.

Ej funktionstestad. Slitage. Bucklor. Doublé med ställvis kraftigt slitage. Smärre repor på glas.

Lähtöhinta
2 000 SEK