BÄNK, barockstil, 1800-tal.

BÄNK, barockstil, 1800-tal.

Rottingsits. Balusterformade kopplade ben. L 159, H 24.

Delvis äldre delar. Skador. Sprickor. Kortade ben, Renoverad. Skadad rotting.

Lähtöhinta
2 500 SEK