Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Alfred Pollentine

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1836-1910)
Alfred Pollentine

ALFRED POLLENTINE, olja på duk. Sign o dat 88.

Motiv från Venedig. 40,5 x 61.

Dukskada. Ytrispor. Lagning.

Lähtöhinta
5 000 SEK