MIKROSKOP, Otto Seibert, Wetzlar, sekelskiftet 1900.

Gjutjärn och mässing. Nr 1803. Originalschatull. H ca 32.

Smärre repor. Schatull med slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK