BÄGARE, försilvrad koppar, troligen 1700-talets mitt.

Barockdekor bla i form av akantusblad, trumpetformad. Gravyr. H 16,5.

Slitage. Anlöpningar. Bortnött försilvring.

Lähtöhinta
3 000 SEK