Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

GLASSERVIS, 33 delar, "Silvia" Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Karaff med propp, 10 starkvinsglas, 11, sherryglas, 9 st selterglas samt 4 whiskyglas. H ca 6-24.

Smärre nagg. Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK