SÄNGBORD, ett par, AB Erik Andersson & Co snickerifabrik, Växsjö, 1950/60-tal.

Teakfanér samt låda i sargen. Etikettmärkta. L 34, b 43, h 53.

Bruksslitage, fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK