EMALJSKYLT, Genteles lack, 1940-tal.

"Genteles 7 lack". Monterad i metallram. 123 x 60.

Smärre repor och slitage. En fästskruv till metallramen saknas.

Alkuperä - Provenienssi

Klintefärg, gamla färgaffären i Klintehamn.

Lähtöhinta
4 000 SEK