Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SOFFBORD, Torbjörn Afdal, Haug Snekkeri, Bruksbo, 1970-tal.

Jakaranda. Skiva av röktonat glas. Hyllplan med vit skiva. L 140. B 83. H 48.

Repor. Slitage. Skiva med mindre nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK